Inspektor (lokalizacja ornontowice) - Ornontowice, śląskie

Data dodania: 2022-12-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: CENTRALNE LABORATORIUM POMIAROWO-BADAWCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/2628

Miejsce pracy: 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zakresu obowiązków należy realizacja zadań związanych z podstawową pracą w zakresie pobierania próbek paliw stałych, przygotowywanie próbek do badań. Wymagane wykształcenie minimum zawodowe, czynne prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca na terenie Ornontowic. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV na adres e-mailowy: inspekcja@clpb.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: towaroznawca
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6331975945
REGON: 27612464000000
Krótki opis działalności gospodarczej: badania i analizy techniczne
Adres: Rybnicka 6, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Sędek
Nr telefonu: 883 309 686
E-mail: inspekcja@clpb.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail