Maszynista - Sławków, śląskie

Data dodania: 2022-12-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: "EUROTERMINAL SŁAWKÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: o profilu kolejowym, elektrycznym lub mechanicznym

Numer oferty: StPr/22/1289

Miejsce pracy: Groniec 1, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace manewrowe. Przeglądy w zakresie P-1, nadzór nad bezpieczeństwem jazdy, prowadzenie dokumentacji na ww. stanowisku. Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie obsługi przewozów.

Praca w systemie równoważnym na trzy zmiany.

I umowa na okres próbny 3 miesiące.
II umowa na czas określony, docelowo umowa na czas nieokreślony.

Ponadto pracodawca oferuje pakiet medyczny, fundusz socjalny oraz pracę w stabilnej firmie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 450 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: maszynista
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze zawodowe, kierunek: o profilu kolejowym, elektrycznym lub mechanicznym

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zawodowe o profilu kolejowym, elektrycznym lub mechanicznym.
Egzamin kwalifikacyjny lub weryfikacyjny na stanowisko pojazdów spalinowych, egzamin praktyczny na stanowisko maszynisty pojazdów spalinowych.
Dodatkowym atutem będą uprawnienia manewrowego lub ustawiacza.
Min. rok doświadczenia na stanowisku maszynisty.

NIP: 6252413963
REGON: 24154683800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
Adres: Groniec 1, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 663 835 659
E-mail: rekrutacja@euroterminal.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail