Specjalista do spraw sprzedaży/eksportu - Suchy Las, wielkopolskie

Data dodania: 2022-11-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SP.Z.O.O. SP.K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: francuski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/22/4992

Miejsce pracy: Diamentowa 1, 62-002 Suchy Las, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: UTRZYMYWANIE RELACJI ZE STARYMI KLIENTAMI, POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, TWORZENIE OFERT HANDLOWYCH, OBSŁUGA KLIENTA, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI, KONTAKT Z KLIENTAMI ZAGRANICZNYMI, SZCZEGÓLNIE Z HISZPANII I BELGII, PRACA W GODZINACH 10-18
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • francuski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera - MS Office, w tym biegła znajomość Excel
  • budowanie dobrych relacji z klientem

NIP: 7811718580
REGON: 630947281
Adres: Diamentowa 1, 62-002 Suchy Las, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: SYLWIA KALINOWSKA
Nr telefonu: 509269315
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny