Pracownicy wykonujące prace proste przy produkcji - Bydlino, pomorskie

Data dodania: 2022-11-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: AGENCY JOB "MIRU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/22/3112

Miejsce pracy: Parkowa 2, 76-200 Bydlino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji; Godzina zakończenia pracy: 20:00; Zakwaterowanie: odpłatnie; Wymiar czasu pracy: 80 godzin w miesiącu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 28.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 8393218420
REGON: 38703767000000
Adres: Adama Mickiewicza 48/2, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Juliia
Nr telefonu: 730601133
E-mail: b2.mizielinski@gmail.com
Język aplikacji: rosyjski, ukraiński
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Viber/WhatsApp