Technik - Zabłocie, pomorskie

Data dodania: 2022-11-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 3672
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/22/3063

Miejsce pracy: Poligonowa 1, 76-270 Zabłocie, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zadań Technika należy:
-uczestniczenie w organizowaniu skutecznego systemu ochrony obiektów przy wykorzystaniu systemu sygnalizacji włamania i napadu, systemu sygnalizacji pożaru, telewizyjnego systemu nadzoru, systemu kontroli dostępu;
- sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem zainstalowanych w poszczególnych kompleksach i obiektach systemów oraz pełna znajomość ich parametrów technicznych i użytkowych;
- nadzór nad utrzymaniem systemów w pełnej sprawności technicznej;
- rozpoznawanie uszkodzeń systemów oraz ich wpływu na niewłaściwe działanie poszczególnych urządzeń;
- wyłączanie uszkodzonych urządzeń systemów, (jeśli to konieczne) do momentu przybycia serwisu technicznego;
- prowadzenie dokumentacji technicznej systemów;
- regulacja czasu pracy systemów, w tym jego zmiana przy przejściu na czas letni lub zimowy, jeśli systemy i urządzenia nie realizują tej funkcji automatycznie;
- prowadzenie szkoleń organizowanych dla żołnierzy oraz pracowników ochrony oraz innych osób obsługujących systemy dotyczących umiejętności ich wykorzystania i obsługi;
- udział w opracowaniu wniosków inwestycyjnych dla zadań inwestycyjnych związanych z modernizacją systemu ochrony technicznej oraz uczestniczenie w organizowanych przetargach dotyczących tych inwestycji oraz nadzorowanie ich realizacji i odbioru technicznego;
-wykonywanie pism zleconych, dokumentacji technicznej dotyczącej technicznych środków wspomagających ochronę fizyczną (systemu sygnalizacji włamania i napadu, telewizyjnego systemu nadzoru, systemu kontroli dostępu) oraz systemu sygnalizacji pożaru;
- wykonywanie innych prac związanych z technicznymi środkami wspomagającymi ochronę fizyczną (systemu sygnalizacji włamania i napadu, telewizyjnego systemu nadzoru, systemu kontroli dostępu) oraz systemu sygnalizacji pożaru;
- znajomość przepisów bhp i ppoż. oraz bezwzględne ich przestrzeganie;
- przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych, które wymagają ochrony przed nieuprawnionym ujawnieniem zgodnie z wymogami ustawy o ochronie informacji niejawnych;
Technik jest uprawniony do dostępu do budynków i pomieszczeń, w których znajdują się urządzenia systemu sygnalizacji włamania i napadu, systemu sygnalizacji pożaru, telewizyjnego systemu nadzoru, systemu kontroli dostępu.
Okres próbny z możliwością zawarcia umowy na stałe.
Godziny pracy: 7.00- 15.30 (poniedziałek- czwartek), 7.00- 13.00 (piątek)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 130 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatek za wysługę i premia regulaminowa 15%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy elektronicy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praktyczna znajomość obsługi systemów sygnalizacji włamania i napadu lub systemu kontroli dostępu lub systemu alarmu pożaru lub systemu nadzoru; wskazane posiadanie doświadczenia zawodowego związanego z obsługą sieci telefonicznych lub systemów alarmowych

NIP: 8392076142
REGON: 770545826
Adres: Poligonowa 1, 76-270 Zabłocie, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Szopiński
Nr telefonu: 261 232 142
E-mail: cpsp@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00- 15.00