Spedytor - dyspozytor floty - Pniewy, wielkopolskie

Data dodania: 2022-11-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: GRAND COMPANY RAFAŁ GRZEGORZEWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0848

Miejsce pracy: RÓŻANA 16, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie i bieżąca obsługa zleceń transportowych,
- nawiązywanie i budowanie relacji ze zleceniodawcami,
- kontrola realizacji zleceń,
- optymalne planowanie pracy kierowców,
- optymalizacja pracy pojazdów,
- bezpośrednia współpraca z kierowcami,
- prowadzenie zleceń i raportowanie,
- współpraca z klientami z zachowaniem najwyższego poziomu
obsługi,
- obsługa systemu TMS oraz telematyki,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: spedytor
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spedytor
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego (warunek konieczny),
- znajomość zagadnień rynku transportowego,
- znajomość giełd transportowych i stawek,
- znajomość topografii Europy,
- operatywność, kreatywność i szybkość w działaniu,
- umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z zespołem, klientami i kierowcami,
- umiejętność obsługi systemów zarządzania flotą ( TMS + Telematyka ),
- znajomość przepisów o czasie pracy kierowcy,
- dobra organizacja czasu pracy,

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- prace w młodym i doświadczonym zespole,
- stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe,
- wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia zawodowego kandydata,

Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny w godzinach 8:00 do 17:00.

NIP: 7871881533
REGON: 302059590
Adres: RÓŻANA 16, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Grzegorzewski
Nr telefonu: 603 611 408
E-mail: r.grzegorzewski@grandcompany.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
-CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8:00 do 17:00