Pracownik drogowy/fizyczny - Bożepole Małe, pomorskie

Data dodania: 2022-11-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Pracodawca: FELIX INFRA SP. Z O.O. TRADE SP. K.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1539

Miejsce pracy: 84-214 Bożepole Małe, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na terenie budowy drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie Zadanie 5: w. Leśnice (bez węzła) – w. Bożepole Wielkie (bez węzła). Praca fizyczna polegająca na m.in. wkopywaniu oznakowania, montaż oznakowania drogowego, dbanie o czystość oznakowania, ręcznym usuwaniu zanieczyszczeń za pomocą narzędzi typu łopata, szpadel. Ręczne kierowanie ruchem drogowym (na kurs kieruje pracodawca).
Pracodawca zapewnia dowóz na miejsce budowy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto
Zawód: pomocniczy robotnik drogowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Od kandydatów oczekuje się: dyspozycyjności, chęci do pracy, wytrzymałości fizycznej (dobry stan zdrowia pozwalający na wykonywanie prac fizycznych, w tym dźwiganie, kopanie itp.), odpowiedzialności, bez nałogów.

NIP: 9571097196
REGON: 368061516
Adres: MARYNARKI POLSKIEJ 71, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Romanowicz
Nr telefonu: 510700051
E-mail: praca@ifelix.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv na e-mail:praca@ifelix.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail