Kontroler jakości - Bierkowo, pomorskie

Data dodania: 2022-11-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: JS FABRYKA PRZEKŁADNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/2976

Miejsce pracy: Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM
Przygotowanie programów pomiarowych, analiza i optymalizacja programów pomiarowych oraz ich aktualizacja zgodnie z wprowadzanymi zmianami w dokumentacji technicznej
Interpretacja raportów z wynikami pomiarów, omawianie ich z przedstawicielami działów produkcyjnych i technicznych
Nadzorowanie poprawności doboru wydanych wytycznych przekazanych na działy produkcyjne
Prowadzenie pomiarów i kontroli w trakcie produkcji, wykonywanie pomiarów narzędziami ręcznymi oraz na maszynie współrzędnościowej oraz ich dokumentowanie
Badania i kontrola ostateczna wyrobu gotowego i dokumentowanie badań (w tym prototypów)
Ocena zgodności wyrobów i procesów obróbki z dokumentacją techniczną
Ciągły nadzór nad procesami i wyrobami, wobec których stwierdzono niespełnienie wymagań klienta
Zgłaszanie potrzeb doposażenia oraz utrzymanie sprawności wyposażenia Laboratorium Pomiarów Współrzędnościowych CMM
Prowadzenie dokumentacji wymaganej ZSZ związanej z jakością (m.in. inicjacja karty braków, dokumentowanie pomiarów i dokonanych kontroli, zgłaszanie reklamacji wychodzących do Działu Doskonalenia Jakości)
Weryfikacja spełnienia wymagań dotyczących surowców lub półproduktów dla dostaw z zewnątrz
Wykonywanie innych pomiarów współrzędnościowych na zlecenie pozostałych komórek Pionu Jakości i Systemu Zarządzania
Godzina zakończenia pracy: 22:00; Praca na okres próbny: 3 miesiące docelowo z przedłużeniem;
Wynagrodzenie:
w zależności od wykształcenia, doświadczenia i umiejętności,
w przedziale 4500 5500 brutto.
Oferujemy:
ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym,
praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, urządzeń i oprogramowania do pomiarów przestrzennych (3D),
możliwość pozyskania doświadczenia przy realizacji i kontroli najnowocześniejszych procesów technologicznych obróbki skrawaniem stali i żeliwa,
stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
pracę w młodym i stale rozwijającym się zespole,
system premiowy,
pakiet opieki medycznej,
dofinansowanie wybranych wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Praca w dni wolne- soboty
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
wykształcenie zalecane minimum średnie techniczne lub co najmniej 2 lata pracy przy obróbce skrawaniem w branży metalowej,
praca na dwie zmiany 06:00 14:00; 14:00 22:00; zamiennie co 1 tydzień.
Pożądane umiejętności:
praktyczna znajomość rysunku technicznego,
znajomość technik pomiarowych,
znajomość zagadnień techniki i mechaniki i/lub doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem,
obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego,
obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej,
zdolności manualne,
umiejętność obsługi komputera (Internet, MS Office).

NIP: 8393129975
REGON: 221044880
Adres: Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 598119300
E-mail: praca@starosielski.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail