Referent - Zabłocie, pomorskie

Data dodania: 2022-11-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 3672
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/2942

Miejsce pracy: Poligonowa 1, 76-270 Zabłocie, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie materiałów kryptograficznych, otrzymywanych, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby wewnętrzne jednostki oraz jednostek zaopatrywanych; dokonywanie dystrybucji (redystrybucji) materiałów kryptograficznych do zaopatrzenia kancelarii kryptograficznych; prowadzenie aktualnej ewidencji materiałów kryptograficznych; dokonywanie sprawozdań posiadanych materiałów kryptograficznych; sprawdzanie poświadczeń bezpieczeństwa i CUK osób korzystających z zasobów kancelarii kryptograficznej oraz prowadzenie wykazów osób upoważnionych do dostępu do materiałów kryptograficznych; posiadanie aktualnych edycji publikacji kryptograficznych i poprawne wprowadzanie do nich mian; meldowanie Szefowi Sekcji (S-6) i Oficerowi Bezpieczeństwa Teleinformatycznego o każdym stwierdzonym naruszeniu bezpieczeństwa fizycznego i kryptograficznego oraz o możliwym lub rzeczywistym zagrożeniu bezpieczeństwa materiałów kryptograficznych; udostępnianie i wydawanie materiałów kryptograficznych oraz przygotowywanie akt do archiwizacji; przesyłanie do zaopatrującej oraz nadrzędnej kancelarii kryptograficznej rocznych raportów o stanie posiadanych materiałów kryptograficznych; niszczenie materiałów kryptograficznych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i zaleceniami; zmiana kodów i rotacja kluczy zabezpieczających funkcjonowanie kancelarii kryptograficznej; wykonywanie poleceń zaleconych przez Oficera Bezpieczeństwa Teleinformatycznego związanych z tematyką kryptograficzną; opracowywanie i przedstawianie do akceptacji projektów pism zleconych tj. pism przewodnich, faksów, wniosków; archiwizacja dokumentów przesyłanych do sekcji dowodzenia i łączności; współuczestniczenie w opracowywaniu meldunków, sprawozdań i innych dokumentów w zakresie łączności i informatyki; dbanie o porządek na stanowisku pracy; udział w szkoleniach organizowanych dla pracowników oraz egzaminach sprawdzających; przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych, które wymagają ochrony przed nieuprawnionym ujawnieniem zgodnie wymogami ustawy o ochronie informacji niejawnych; wywiązywanie się z obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy, a w szczególności: - przestrzeganie regulaminu i czasu pracy ustalonego w zakładzie pracy, przestrzeganie zasad BHP, przepisów ppoż. oraz o ochronie informacji niejawnych; wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego wynikających z obszaru zadaniowego komórki, w której to stanowisko jest usytuowane.
Referent jest uprawniony do: niszczenia materiałów kryptograficznych; wprowadzania poprawek w materiałach kryptograficznych; pełnienia obowiązków Kierownika Kancelarii Kryptograficznej podczas jego nieobecności; zbierania informacji dotyczących sprzętu łączności i informatyki; kontaktów roboczych w zakresie spraw związanych z funkcjonowaniem Sekcji Dowodzenia i Łączności.
Umowa na okres próbny z możliwością zawarcia umowy na stałe. Wynagrodzenie + dodatek za wysługę + premia rep.; godziny pracy: pon.- czw. 7.00- 15.30, piątek: 7.00- 13.00; miejsce pracy: Centralny Poligon Sił Powietrznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy archiwiści i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: biegła znajomość z zakresu obsługi komputera

NIP: 8392076142
REGON: 770545826
Adres: Poligonowa 1, 76-270 Zabłocie, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Szopiński
Nr telefonu: 261 232 142
E-mail: cpsp@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00- 15.00