Pracownik introligatorni - Pustelnik, mazowieckie

Data dodania: 2022-11-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1255

Miejsce pracy: Pustelnik, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace pomocnicze na dziale Introligatorni,Głównym zadaniem introligatora jest oprawianie drukowanych materiałów. Mogą należeć do nich m.in. albumy fotograficzne oraz prace dyplomowe. Dokładny zakres obowiązków introligatora uzależniony jest od rodzaju jego specjalizacji. Introligator galanteryjny zajmuje się tworzeniem pudeł na materiały różnego typu, np. albumy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: PRACA NA DWIE ZMIANY
6-14, 14-22
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: introligator
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: PUP MIŃSK MAZOWIECKI
Nr telefonu: 257592713
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.