Specjalista ds. zarządzania lokalami i energią - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2022-11-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/22/2920

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Szczegółowe zadania:
a) administrowania i zarządzania gminnymi budynkami oraz lokalami mieszkalnymi i
użytkowymi;
b) prowadzenia spraw związanych z obciążaniem gminnych lokali komunalnych i socjalnych
umowami najmu, w tym: prowadzenie rejestru tych umów;
c) aktualizacji opłat czynszu najmu lokali komunalnych i socjalnych;
d) prowadzenia ewidencji osób ubiegających się o przydział mieszkań oraz realizacji procedur
związanych z ich przydziałem;
e) przyjmowania zgłoszeń oraz koordynowania spraw związanych z awariami, usterkami
technicznymi i remontami w administrowanych lokalach i budynkach;
f) prowadzenia dokumentacji gminnego zasobu budynków i lokali, w tym: zlecanie oraz
nadzorowanie spraw związanych z okresowymi przeglądami, prowadzenie książek obiektów
budowlanych budynków użytkowych i mieszkalnych;
g) koordynowania działań dotyczących utrzymania zasobu budynków i lokali we właściwym
stanie technicznym;
h) kontrola prawidłowości wykorzystania lokali mieszkalnych oddanych w najem,
i) organizowanie odpracowania zaległości za czynsz mieszkaniowy;
j) nadzorowanie spraw dotyczących dostaw mediów i usług komunalnych w administrowanych
lokalach i budynkach;
k) prowadzenia spraw dotyczących zakupu opału do kotłowni gminnych oraz rozliczania
sezonu grzewczego;
l) realizacji zadań dotyczących eksploatacji i konserwacji oświetlenia na terenie gminy;
m) optymalizacji dostaw energii elektrycznej oraz zapotrzebowania w ciepło i gaz;
n) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów nienazwanych
w zakresie wykonywanych zadań na stanowisku pracy;
o) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady
Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań;
p) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji;
q) przygotowywanie materiałów wyjściowych służących udzieleniu informacji publicznej;
r) uczestnictwo w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych;
s) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich przełożonych,
dotyczących pracy zgodnej z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.
Okres zatrudnienia: 01.12.2022- 31.05.2022 r. z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony; godziny pracy: 7.00- 15.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wskazana wysokość wynagrodzenia jest kwotą proponowana. Faktyczna wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz stażu pracy. Doświadczenie zawodowe: w przypadku wykształcenia średniego - min. 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku, w przypadku wykształcenia wyższego- staż niewymagany.

Szczegóły: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=156902

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Danielewicz
Nr telefonu: 690 820 344
E-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny własnoręcznie podpisany;
2) oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie zawierające dane osobowe obejmujące:
imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata,
wymagane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia
w zakresie potwierdzenia wymaganego stażu pracy podpisane własnoręcznie;
3) kserokopie świadectw pracy oraz zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających
wymagany staż pracy i doświadczenie zawodowe (w przypadku pracy aktualnie
wykonywanej należy przedłożyć zaświadczenie lub własnoręcznie podpisane oświadczenie
kandydata potwierdzające fakt i bieżący okres zatrudnienia w Polsce lub za granicą);
4) kserokopie dyplomów potwierdzających wymagane wykształcenie;
5) oświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe - własnoręcznie podpisane;
6) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw
publicznych - własnoręcznie podpisane;
7) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego - własnoręcznie podpisane;
8) oświadczenie o posiadaniu nieposzlakowanej opinii - własnoręcznie podpisane;
9) w przypadku kandydatów niebędących obywatelami polskimi dokument potwierdzający
znajomość języka polskiego;
10) własnoręcznie podpisana informacja oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych
zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 i 2 do ogłoszenia o naborze na stanowisko
urzędnicze;
11) własnoręcznie podpisane oświadczenie dotyczące zgody na gromadzenie i przetwarzanie
innych danych osobowych przekazanych pracodawcy z inicjatywy osoby ubiegającej się o
zatrudnienie oraz zgody w zakresie przetwarzania danych osobowych zawartych w
dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z przyszłymi naborami załącznik nr 3
do ogłoszenia o naborze na stanowisko urzędnicze;
12) własnoręcznie podpisane oświadczenie o niepełnosprawności (tylko w przypadku kandydata,
zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21
listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.00- 15.00