Sprzedawca/kasjer - Skarszewy, pomorskie

Data dodania: 2022-10-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: MARIOLA MŰLLER EMPIRE AVEN
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1583

Miejsce pracy: Tczewska 2A, 83-250 Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace sprzedawcy. Obsługa klienta w lokalu gastronomicznym.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.10.2022
Data zakończenia: 30.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: za miesiąc
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 5921317817
REGON: 383945732
Adres: Tczewska 2A, 83-250 Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Muller
Nr telefonu: 881288900
E-mail: empireaven@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
Pracodawca prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail