Technik informatyk - Czapury, wielkopolskie

Data dodania: 2022-10-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/22/4686

Miejsce pracy: Czapury, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: projektowanie baz danych, administrowanie bazami danych, projektowanie stron internetowych, komunikacja werbalna z zespołem lub klientami, pozyskiwanie klientów poprzez portale internetowe/inne źródła; konieczność kontaktowania się ze współpracownikami zza wschodniej granicy, którzy działają na lokalnych rynkach ukraińskich, białoruskich, mołdawskich, gruzińskich, pracownik będzie przygotowywał kody programowania pod aplikacje strony www czy inne portale, które są pod kontrolą zagranicznych współpracowników, programowanie w języku angielskim
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 37 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto / godz.
Zawód: technik informatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • bardzo dobra znajomość licznych programów komputerowych, informatycznych
  • komputerowego wspomaganie projektowania AutoCAd - poziom zaawansowany 2D
  • Administracja biurowa z obsługą komputera

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Cezary Perkowski
Nr telefonu: 618345711
E-mail: c.perkowski@poznan.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -