Sortowacz odzieży - Mąchocice Kapitulne, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-10-28
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: OLATEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Masłów

Numer oferty: StPr/22/3051

Miejsce pracy: Mąchocice Kapitulne 133, 26-001 Mąchocice Kapitulne, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: w/g potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 28.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: sortowacz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres czynności: ocenianie jakości towaru, selekcjonowanie towaru na kategorie, metkowanie.

NIP: 6572925908
REGON: 36492299600000
Adres: Mąchocice Kapitulne 133, 26-001 Mąchocice Kapitulne, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 511 222 248
E-mail: olatexinternational@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - wskazany kontakt tel; 511222248 lub e-mail; olatexinternational@gmail.com