Specjalista do spraw kadr i płac - Otrębusy, mazowieckie

Data dodania: 2022-10-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PREDSZKOLNY W OTRĘBUSACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1721

Miejsce pracy: Piaseckiego 2, 05-805 Otrębusy, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Zatrudnianie pracowników;
2. Prowadzenie teczek akt osobowych oraz kartotek pracowniczych;
3. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem, przeszeregowaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy z pracownikami;
4. Rozliczanie pracowników i sporządzanie list płac;
5. Przygotowywanie dokumentów do ZUS (zgłoszeniowe i rozliczeniowe), US (PIT-11 oraz PIT-4R) oraz raportów do GUS i PFRON;
6. Przygotowywanie planów rocznych wydatków do Urzędu Gminy w Brwinowie;
7. Przygotowywanie różnego rodzaju sprawozdań do Urzędu Gminy zgodnie z danym zapotrzebowaniem;
8. Obsługa PPK;
9. Ścisła współpraca z działem księgowości w Urzędzie Gminy Brwinów.
Praca w godz. 8-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 870 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Biegła znajomość komputera (Word, Exel, Internet)
  • kompleksowy kurs kadrowo-płacowy
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, minumum 2 lata stażu pracy, kompleksowy kurs kadrowo-płacowy, biegła znajomość komputera (Word, Excel, Internet), bardzo wysoka kultura osobista, znajomość systemu Kadry Vulcan oraz Płace Vulcan mile widziana, ale nie jest to warunek konieczny, znajomość przepisów Karty Nauczyciela oraz prawa oświatowego mile widziana, znajomość języków obcych - brak wymagań

NIP: 5342641236
REGON: 388420260
Adres: Piaseckiego 2, 05-805 Otrębusy, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Potasiak
Nr telefonu: 22 758 58 10 w. 21
E-mail: kadry@otrebusy.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail