Stanowisko ds. zarządzania lokalami i energią elektryczną - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2022-10-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/22/2795

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków:
1) administrowanie i zarządzanie gminnymi budynkami oraz lokalami mieszkalnymi i użytkowymi;
2) prowadzenie spraw związanych z obciążaniem gminnych lokali komunalnych i socjalnych umowami najmu, w tym: prowadzenie rejestru tych umów;
3) aktualizowanie opłat czynszu najmu lokali komunalnych i socjalnych;
4) prowadzenie ewidencji osób ubiegających się o przydział mieszkań oraz realizacja procedur związanych z ich przydziałem;
5) przyjmowanie zgłoszeń oraz koordynowanie spraw związanych z awariami, usterkami technicznymi i remontami w administrowanych lokalach i budynkach;
6) prowadzenie dokumentacji gminnego zasobu budynków i lokali, w tym: zlecanie oraz nadzorowanie spraw związanych z okresowymi przeglądami, prowadzenie książek obiektów budowlanych budynków użytkowych i mieszkalnych;
7) koordynowanie działań dotyczących utrzymania zasobu budynków i lokali we właściwym stanie technicznym;
8) kontrolowanie prawidłowości wykorzystania lokali mieszkalnych oddanych w najem,
9) organizowanie odpracowania zaległości za czynsz mieszkaniowy;
10) nadzorowanie spraw dotyczących dostaw mediów i usług komunalnych w administrowanych lokalach i budynkach;
11) prowadzenie spraw dotyczących zakupu opału do kotłowni gminnych oraz rozliczanie sezonu grzewczego;
12) realizowanie zadań dotyczących eksploatacji i konserwacji oświetlenia na terenie gminy;
13) optymalizowanie dostaw energii elektrycznej oraz zapotrzebowania w ciepło i gaz;
14) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów nienazwanych w zakresie wykonywanych zadań na stanowisku pracy;
15) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań;
16) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji;
17) przygotowywanie materiałów wyjściowych służących udzieleniu informacji publicznej;
18) uczestnictwo w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych;
19) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich przełożonych, dotyczących pracy zgodnej z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.
Okres zatrudnienia: 01.12.2022-31.05.2023 - z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Godz. pracy 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wskazana wysokość wynagrodzenia jest kwotą proponowaną. Faktyczna wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne; w przypadku wykształcenia średniego - min. 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku pracy; w przypadku wykształcenia wyższego-staż pracy nie jest wymagany; niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=241423

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danielewicz Karolina
Nr telefonu: 690 820 344
E-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=241423
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15