Magazynier - Tychy, śląskie

Data dodania: 2022-10-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1785

Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Transport wyrobów/ materiału do procesów produkcyjnych
- Magazynowanie wyrobów/ materiału
- Raportowanie ruchów magazynowych w programie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego. Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, obsługa skanera, obsługa wózka elektrycznego podnoszącego, ręcznie prowadzonego, obsługa wózka widłowego (jeśli pracownik będzie posiadał uprawnienia UDT)

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Informacja dostępna u doradcy klienta
Nr telefonu: 327815867
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.
Oferta utworzona ze środków MRiPS przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zwłaszcza tych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy, tj.: osoby w wieku 50 lat i więcej; kobiety; osoby z niepełnosprawnościami; osoby długotrwale bezrobotne; osoby o niskich kwalifikacjach;