Elektromonter - Kolbudy, pomorskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: ENERGA-OPERATOR WYKONAWSTWO ELEKTROENERGETYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/9546

Miejsce pracy: Gen Józefa Wybickiego 30, 83-050 Kolbudy, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac inwestycyjnych i modernizacyjnych w sieciach elektroenergetycznych, wykonywanie prac na wysokości oraz w technologii prac pod napięciem, prowadzenie pojazdów samochodowych i innych maszyn budowlanych w ramach posiadanych uprawnień, dbałość o przestrzeganie przepisów BHP. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: .
Pracodawca oferuje:
prywatna opieka medyczna, program emerytalny, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane o profilu elektroenergetycznym lub pokrewnym, doświadczenie zawodowe: na podobnym stanowisku, umiejętności: umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność, brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m, chęci do kształcenia i rozwoju umiejętności zawodowych, uprawnienienia: świadectwo kwalifikacyjne E lub D w zakresie sieci elektroenergetycznych, prawo jazdy kat. C, C+E, uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego.

NIP: 8391727979
REGON: 77083056700000
Adres: GRUNWALDZKA 14, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 605 993 136
E-mail: wykonawstwo.elblag@energa-operator.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - osobiście pod adresem: Piłsudskiego 2 w Elblągu.