Strażnik działu ochrony ( w tym rezerwa kadrowa) - zakład karny barczewo - Barczewo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracodawca: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1050

Miejsce pracy: Klasztorna 7, 11-010 Barczewo, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności; realizowanie obowiązków w związku z pełnieniem służby na posterunkach uzbrojonych oraz na posterunkach związanych z dozorem osadzonych na terenie zakładu karnego; kontrola pobieżna i kontrola osobista; oględziny ciała oraz sprawdzanie odzieży i obuwia przeprowadza się w pomieszczeniu, podczas nieobecności osób postronnych oraz osób odmiennej płci i dokonywane są za pośrednictwem osoby tej samej płci
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto: 4327 zł (netto: 3749 zł; osoby do 26 roku życia: 3.938 zł netto)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali funkcjonariusze służby więziennej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:
1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; 7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl ( w zakładce rekrutacja -oferty pracy)

NIP: 7392039519
REGON: 510446801
Adres: Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 89 524-87-50
E-mail: nabor_oisw_olsztyn@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Termin składania wniosków do 28.10.2022 r. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl (w zakładce rekrutacja -oferty pracy)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta