Elektryk - Raniewo, pomorskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Elektryk

Numer oferty: StPr/22/0886

Miejsce pracy: Raniewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: diagnozowanie i naprawianie instalacji elektrycznych, wykonywanie i montowanie instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: Elektryk

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV eksploatacja, umiejętność posługiwania się narzędziami
Projekt Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kwidzyńskim (IV)" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Podziałanie 1.1.1 Wsparcie Europejskiego Funduszu Społecznego, dla osób młodych w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowane w PUP jako bezrobotne, tzw. młodzież NEET. Zgodnie z zapisami PO WER osoba z kategorii NEET jest to osoba, która spełnia łącznie trzy następujące warunki:
nie pracuje (tj. jest bezrobotna lub bierna zawodowo), nie kształci się (tj. nie uczestniczy w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym), nie szkoli (tj. nie uczestniczy w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy. W procesie oceny czy dana osoba się nie szkoli, a co za tym idzie kwalifikuje się do kategorii NEET, należy zweryfikować czy brała ona udział w tego typu formy aktywizacji, finansowej ze środków publicznych, w okresie ostatnich 4 tygodni. Wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia pozostających bez zatrudnienia będzie udzielane zgodnie ze standardami określonymi w Planie realizacji Gwarancji dla Młodzieży w Polsce, tzn. w ciągu czterech miesięcy osobom młodym zostanie zapewniona wysokiej jakości oferta zatrudnieniowa, dalszego kształcenia, przyuczenia do zawodu lub stażu. W przypadku projektów powiatowych urzędów pracy okres czterech miesięcy, w ciągu których należy udzielić wsparcia osobom do 25 roku życia liczony jest zgodnie z Planem realizacji Gwarancji dla Młodzieży w Polsce, a więc od dnia rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy, a dla osób powyżej 25 roku życia od dnia przystąpienia do projektu.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pośrednictwo Pracy PUP Kwidzyn
Nr telefonu: 55 267 27 00
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierownanie, CV