Doradca zawodowy - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/4318

Miejsce pracy: 28 CZERWCA 1956R. 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: badanie i diagnozowanie lokalnego rynku pracy pod względem potrzeb edukacyjno zawodowych, pomoc przy określaniu predyspozycji zawodowych klientów, badanie preferencji zawodowych, analiza mocnych i słabych stron klientów, udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia, udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach i rynku pracy, w tym prowadzenie zajęć z zakresu przedsiębiorczości i promowania samozatrudnienia, opracowywanie rocznego planu pracy jednostki w zakresie realizacji zadań, dbanie o promocję usług wśród klientów, rozpowszechnianie informacji o prowadzonych działaniach na lokalnym rynku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca zawodowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe
  • dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera - OPEN OFFICE
  • Obsługa internetu
  • kreatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe ze specjalnością doradztwo bądź poradnictwo zawodowe lub ukończone specjalistyczne studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego, socjologii, psychologii, pedagogiki, pedagogiki pracy. doświadczenie w prowadzeniu warsztatów grupowych i porad indywidualnych z doradztwa zawod. posiadanie prawa jazdy i umiejętność prowadzenia samochodu w trudnych warunkach atmosferycznych; bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i internetu. prawo jazdy kat. B; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

NIP: 7781172922
REGON: 001036945
Adres: 28 CZERWCA 1956R. 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 61-831 24 79
E-mail: ofertypoznan@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV; list motywacyjny; oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za przestępstwa umyślne; oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje; kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:45-15:45