Technolog - Rogoźno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Pracodawca: PROCOSMETICA M.MATŁOKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemiczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/22/0422

Miejsce pracy: Lipowa 45, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nadzór nad produkcją kosmetyków
- tworzenie nowych receptur i dokumentacji
- ustalanie parametrów technologicznych
- ustalanie kosztów nowych kosmetyków
- współpraca z przedstawicielem handlowym (surowce kosmetyczne)
- optymalizacja uwzględniająca zmiany prawne receptur i dokumentacji już istniejących kosmetyków
- przeprowadzanie badań fizykochemicznych kosmetyków
- współpraca z pozostałymi działami firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia od 4000 zł netto
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w branży kosmetycznej
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny technolog
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemiczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • obsługa komputera Word, Excel, Office
  • Znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

  • Sumienność
  • Dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność
  • dobra organizacja czasu pracy
Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umowa na okres próbny na 3 miesiące, później umowa o pracę

- dokumenty aplikacyjne można przesłać na podany adres e-mail: office@procosmetica.com.pl

NIP: 6060102061
REGON: 368083877
Adres: Lipowa 45, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 67 261 86 91
E-mail: office@procosmetica.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 67 261 86 91, a następnie spotkanie z pracodawcą w godz.: 8-15
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail