Pracownik i stopnia wykonujący pracę w ramach robót publicznych - Gryfino, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0821

Miejsce pracy: Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sporządzanie protokołów z sesji Rady Powiatu oraz posiedzeń komisji,
2. Rejestrowanie podjętych uchwał i przekazywanie ich do wykonania kierownikom komórek starostwa oraz jednostkom,
3. Obsługa komisji Rady, m. in. powiadamianie radnych, przygotowywanie porządków obrad, przygotowywanie stanowisk komisji,
4. Pomoc przy przygotowywaniu materiałów dla Zarządu Powiatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Krótki opis działalności gospodarczej: Administracja
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Wiczkowska
Nr telefonu: 914164515 w. 124
E-mail: swiczkowska@pupgryfino.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, CV