Ogrodnik - Kórnik, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/22/4291

Miejsce pracy: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: •Prowadzenie dokumentacji kolekcji dendrologicznych;
•Prace związane z pielęgnacją, powiększaniem i udostępnianiem kolekcji dendrologicznych;
•Prace związane z rozmnażaniem roślin i wprowadzaniem ich do kolekcji;
•Nadzór i koordynacja prac ogrodniczych na terenie Arboretum i Lasu Doświadczalnego Instytutu Dendrologii PAN.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ogrodnik*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • angielski komunikatywny
  • praca związana z branżą ogrodniczą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra znajomość gatunków drzewiastych

NIP: 7850002578
REGON: 000326150
Adres: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 618170033
E-mail: lukowiak@man.poznan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Podanie o zatrudnienie na stanowisko ogrodnika adresowane do Dyrektora Instytutu; Curriculum Vitae; Kopie świadectw potwierdzających wykształcenie; Kwestionariusz osobowy; Zaświadczenia potwierdzające ukończone szkolenia.
V. Dokumenty należy składać drogą elektroniczną w Dziale Informacji Naukowej Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (Magdalena Łukowiak, lukowiak@man.poznan.pl) z tematem wiadomości Konkurs na stanowisko ogrodnika opiekuna kolekcji w formie załącznika pdf. Jeżeli wysyłka drogą elektroniczną nie jest możliwa, akceptowane są też zgłoszenia przesłane na adres Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk, ul. Parkowa 5, 62-035 Kórnik, z dopiskiem na kopercie Konkurs na stanowisko ogrodnika opiekuna kolekcji.
VI. Termin składania dokumentów do 30.11.2022 r.
VII. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 14.12.2022 r.
Kórnik, 28.09.2022 r.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Instytucie Dendrologii Polskiej Akademii Nauk w Kórniku prosimy o załączenie do składanych dokumentów oświadczenia o brzmieniu następującym:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podczas procesu rekrutacji na stanowisko ogrodnik prowadzonej przez Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Kórniku (62-035) ul. Parkowa 5.
W wykonaniu obowiązków nałożonych przez art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej zwanym także RODO, Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk informuje, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach jest Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk z siedzibą 62-035 Kórnik ul. Parkowa 5 (zwany dalej także Administratorem).
Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres iod.idpan@man.poznan.pl lub poprzez wysłanie listu tradycyjnego na adres: Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk 62-035 Kórnik, ul. Parkowa 5 z dopiskiem Dane osobowe.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W razie cofnięcia danej zgody, dane objęte daną zgodą przetwarzane na jej podstawie zostaną niezwłocznie usunięte.
Zgodę można cofnąć poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres iod.idpan@man.poznan.pl lub przesłanie listu tradycyjnego na adres: Instytut Dendrologii Polskiej Akademii Nauk, 62-035 Kórnik, ul. Parkowa 5 z dopiskiem Dane osobowe.
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji.
Przewidywane kategorie odbiorców danych: to dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak dostawcy systemów informatycznych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, w tym otrzymania ich kopii, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych (na których przetwarzanie wyrażono zgodę). Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta