Pomoc kuchenna - Piskorowice, podkarpackie

Data dodania: 2022-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PISKOROWICACH MOŁYNIACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1346

Miejsce pracy: 37-300 Piskorowice 295, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna podlega bezpośrednio szefowi kuchni.
Do podstawowych czynności i obowiązków pomocy kuchennej należy - przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej i dobrej praktyki higienicznej w dziale żywnościowym
1. Przygotowywanie produktów żywnościowych do sporządzania posiłków.
2. Sporządzanie posiłków zgodnie z dekadowym jadłospisem oraz wydawanie ich w czasie określonym porządkiem dnia.
3. Przestrzeganie norm wagowych poszczególnych posiłków oraz zachowanie ich walorów smakowych.
4. Nadawanie estetycznego wyglądu przygotowywanym posiłkom.
5. Przestrzeganie terminów ważności poszczególnych produktów przeznaczonych do spożycia bezpośredniego lub przygotowania posiłków.
6. Przestrzeganie procedury pobierania i przechowywania próbek żywnościowych.
7. Zmywanie i utrzymanie w należytej czystości naczyń, sprzętu, wyposażenia, pomieszczeń kuchennych, zmywalni i jadalni.
8. Wykonywanie wszystkich czynności związanych z działalnością kuchni zleconych przez przełożonych.
9.Przestrzeganie na bieżąco wymogów sanitarno higienicznych i estetycznych w kuchni i pomieszczeniach przynależnych.
10. Utrzymanie należytej czystości i estetyki odzieży i wyposażenia osobistego.
11. Dbanie o wyposażenie kuchni, nie dopuszczanie do niszczenia przez niewłaściwe użytkowanie, przechowywanie, wynoszenie do innych pomieszczeń i zabezpieczanie przed ewentualna kradzieżą.
12. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych związanych z całokształtem działalności domu.
13. Przestrzeganie przepisów regulaminu pracy, bhp i p.poż.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 8161006532
REGON: 001059389
Adres: 37-300 Piskorowice 295, powiat: leżajski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Rogowska
Nr telefonu: 17 242 09 41
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon