Pracownik działu technicznego - Kisiele, łódzkie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: HR "ROZSADA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1762

Miejsce pracy: 97-340 Kisiele 40, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie zgodnie z przepisami BHP i posiadanymi uprawnieniami napraw i konserwacji urządzeń i instalacji stanowiących stałe wyposażenie budynków/obiektów:
- elektrycznych,
- gazowych,
- uzdatniania i odżelaziania wody,
- wodnych,
- kanalizacyjnych,
- sprężonego powietrza,
- CO,
- wentylacji,
- kogeneracji,
- utrzymania klimatu w szklarni
- oświetlenia ulicznego
• Wykonywanie okresowych czynności i przeglądów urządzeń i sprzętu technicznego zgodnie z dokumentacją techniczną
• Stały nadzór nad stanem technicznym budynków
• Monitoring i nastawy parametrów klimatu szklarni
• Wykonywanie drobnych napraw floty samochodowej oraz wózków widłowych
• Wykonywanie bieżących napraw: konstrukcji, wyposażenia pomieszczeń.

wynagrodzenie + premia uznaniowa
[Praca na okres próbny] : okres próbny + czas określony 33 miesiące
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy mechanicy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia w zakresie eksploatacji lub dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych

NIP: 7712910297
REGON: 386131088
Adres: 97-340 Kisiele 40, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Przemysław Pawlak
Nr telefonu: +48 885500543
E-mail: kadry@krason.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail