Składacz pakowacz - Kowale, pomorskie

Data dodania: 2022-09-14
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Art Vending Sp.z o.o. Oddział w Płocku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/8868

Miejsce pracy: Pałacowa 26, 80-180 Kowale, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy. Praca w zespole Ukraińskojęzycznym
Godzina zakończenia pracy : 21:00; pon-sobota, godz.5-13,13-21
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 143.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Data zakończenia: 02.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 21,05 PLN
Opis wynagrodzenia: Bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego.
Zawód: pakowacz ręczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa skanera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność obsługi wózka elektrycznego oraz skanera, dyspozycyjność – praca zmianowa predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, zdolności manualne, cierpliwość, współpraca grupowa

NIP: 7743252263
REGON: 14708773100035
Adres: Zbożowa 7/9, 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Płock Art Vending
Nr telefonu: 574 444 125
E-mail: artvending.magdalena@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail