Strażnik działu ochrony (nabór 8/2022) - Czerwony Bór, podlaskie

Data dodania: 2022-09-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: Zakład Karny w Czerwonym Borze
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1110

Miejsce pracy: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: *Nabór na stanowiska funkcjonariuszy pełniących służbę w bezpośrednim kontakcie z osadzonymi mężczyznami (Nabór 8/2022).
Strażnik działu ochrony -w jednostce przeznaczonej do odbywania kary pozbawienia wolności oraz wykonywania tymczasowego aresztowania przez mężczyzn.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bezpośredni kontakt z osobami pozbawionymi wolności, dozorowanie osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, konwojowanie osadzonych, służba z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. *Do obowiązków strażnika działu ochrony należy m.in. kontrola pobieżna i kontrola osobista osadzonych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny wykonawczy kontrola osobista polega na oględzinach ciała, sprawdzeniu odzieży, bielizny i obuwia, a także przedmiotów posiadanych przez skazanego. Oględziny ciała oraz sprawdzenie odzieży i obuwia przeprowadza się w pomieszczeniu, podczas nieobecności osób postronnych oraz osób odmiennej płci i dokonywane są za pośrednictwem osoby tej samej płci.
* Szczegóły oferty (wraz z wymaganymi załącznikami) znajdują się na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-czerwony-bor-nabor-82022
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: ; Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym; *planowane terminy przyjęć kandydatów do służby w Służbie Więziennej w 2022 roku zostały ustalone przez Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.
* Pracodawca oferuje: stałą pracę, pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia, możliwość rozwoju zawodowego, awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy: wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby, wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej, wypłatę raz w roku równoważnika za umundurowanie, nagrody uznaniowe, nagrody jubileuszowe, dla funkcjonariuszy przechodzących do służby stałej zasiłek na zagospodarowanie, dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali funkcjonariusze służby więziennej
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferencje z tytułu posiadanego wykształcenia lub posiadanych umiejętności: wykształcenie co najmniej średnie, preferowane posiadanie uprawnień instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego, umiejętność podporządkowania się hierarchicznej strukturze, dyspozycyjność.
*W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; 7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; 8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

NIP: 7231512241
REGON: 451095215
Krótki opis działalności gospodarczej: Wymiar sprawiedliwości
Adres www: https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-czerwony-bor
Adres: 18-400 Czerwony Bór 2, powiat: zambrowski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 665 772 280, (89) 5248750
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY ORAZ TERMIN I MIEJSCE ICH SKŁADANIA:
Kandydat do służby składa następujące dokumenty:
1) podanie o przyjęcie do służby kierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie ze wskazaniem stanowiska, na które aplikujemy; oraz podanie swojego ADRESU E-MAIL do kontaktu - proszę wpisywać czytelnie.
2) wypełnioną PISMEM DRUKOWANYM ankietę personalną (wzór ankiety stanowi załącznik do ogłoszenia- znajduje się na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-czerwony-bor-nabor-82022);
*UWAGA: obowiązuje WYDRUK DWUSTRONNY, proszę odpowiadać pełnym zdaniem na wszystkie pytania zawarte w ankiecie., jak również nie wypełniać ostatniego oświadczenia kandydata to oświadczenie wypełniane jest w dniu przyjęcia do służby.
3) kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (w tym świadectwo ukończenia szkoły średniej, również w przypadku posiadania wykształcenia wyższego), kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);
5) zaświadczenie z Wojskowej Komendy Uzupełnień właściwej dla miejsca zamieszkania o uregulowanym stosunku do służby wojskowej;
6) kserokopie uzupełnionej o stosowne wpisy książeczki wojskowej;
7) oświadczenie kandydata o zdolności do przystąpienia do testu sprawności fizycznej (wzór oświadczenia stanowi załącznik do ogłoszenia- znajduje się na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-czerwony-bor-nabor-82022);
8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów w Służbie Więziennej (wzór oświadczenia stanowi załącznik do ogłoszenia- znajduje się na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-czerwony-bor-nabor-82022).
**Wymagane dokumenty należy przesyłać do dnia 23 września 2022 r.: za pośrednictwem poczty do Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie (liczy się data wpływu), na adres:
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie
Aleja Józefa Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn -z dopiskiem: Nabór Nr 8/2022
* W przypadku niezłożenia wyżej wymienionych wymaganych dokumentów do dnia 23.09.2022r. Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie odmówi poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu.
* Dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w jednostkach organizacyjnych województwa podlaskiego, poszczególne etapy kwalifikacyjne odbędą się na terenie tego województwa.
*ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA/SKŁADANIA DOKUMENTÓW BEZPOŚREDNIO DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH PODLEGŁYCH DYREKTOROWI OKRĘGOWEMU SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE, W KTÓRYCH WYSTĘPUJĄ WAKATY.
* Szczegółowe informacje nt. danego stanowiska, można uzyskać telefonicznie w komórkach kadrowych poszczególnych jednostek organizacyjnych, których dotyczy rozpoczęta procedura kwalifikacyjna.
* Dodatkowe pytania dotyczące naboru można kierować: na adres e-mail: nabor_oisw_olsztyn@sw.gov.pl lub pod nr telefonu: 665 772 280, (89) 5248750 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 15.00 ).
* Informacje w sprawie terminów oraz przebiegu postępowania kwalifikacyjnego będą kandydatom przesyłane na adres e-mail - podany w podaniu o przyjęcie do służby w SW.
* Dokumenty kandydatów, którzy nie zakwalifikują się do kolejnych etapów postępowania oraz tych, którzy nie zostaną przyjęci do służby będą przechowywane przez czas archiwizacji dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
***Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z pełną treścią ogłoszenia (Nabór 8/2022) znajdującego się na stronie:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta, Termin: 23.03.2022r.