Młodszy/a księgowy/a - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2022-09-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: "EURO-CAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1992

Miejsce pracy: Owsiana 13, 81-020 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - księgowanie dokumentów
- sporządzanie i sprawdzanie rejestrów VAT sprzedaży i zakupu
- kontrola ewidencji kasowej
- wstępny etap windykacji należności, współpraca z Kancelarią Prawną na dalszych etapach
Oferta również dla osób z orzecznym stopniem niepełnosprawności
Oferujemy:
- zatrudnienie na pelen etat w formie umowy o pracę
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym
- dofinansowanie do karty Multisport
- ubezpieczenie na życie
- pakiet opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie min. średnie
- swoboda w posługiwaniu się programami pakietu MS Office, głównie Excel
- zainteresowanie zagadnieniami z obszaru księgowości i chęć rozwoju w tym kierunku

NIP: 5860007205
REGON: 19059108300000
Krótki opis działalności gospodarczej: Grupa Euro-Car to ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze serwisowej samochodów osobowych i dostawczych. Naszą wizją, którą na przestrzeni lat realizujemy, jest pozycja stabilnej, rozpoznawalnej i wiodącej grupy podmiotów na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym, którą zbudowaliśmy na autoryzacji marek Ford, Fiat, Alfa romeo i Jeep.
Adres: Owsiana 13, 81-020 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 760-52-06
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon