Nauczyciel przedszkola - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2022-09-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Przedszkole nr 42 "Pod Modrzewiem"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/1838

Miejsce pracy: Płk Stanisława Dąbka 199a, 81-107 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 19 godzin dydaktycznych, prowadzenie zajęć wychowania przedszkolnego z dziećmi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.19
Data rozpoczęcia: 06.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wymagania:
· wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym,
· umiejętność współpracy w grupie,
· zaświadczenie lub oświadczenie o niekaralności,
· mile widziane doświadczenie zawodowe oraz orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

NIP: 9580973208
REGON: 221141347
Adres: Płk Stanisława Dąbka 199a, 81-107 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Nowakowska
E-mail: dyrektor@p42.edu.gdynia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail