Pracownik produkcji - Jasienica, śląskie

Data dodania: 2022-09-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: JAGA TEMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1793

Miejsce pracy: JASIENICA 1475, 43-385 Jasienica, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - składanie elementów takich jak okna, drzwi aluminiowe;
- przygotowywanie detali;
- obsługa podstawowych maszyn i narzędzi, dbanie o ich jakość i zapewnienie prawidłowej jakości pracy;
- porządkowanie stanowiska pracy;
- postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi;
- możliwość pracy na maszynach CNC.

Praca w ramach umowy zlecenie w godz. 6.00-14.00-22.00 od pon. do pt.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 02.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, wymagana znajomość j. polskiego, miło widziane doświadczenie - istnieje możliwość przyuczenia

NIP: 1182070253
REGON: 142978307
Nr KRAZ: 7363
Adres: POWSTAŃCÓW 18B, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Vladlen Veselovski
Nr telefonu: 880 889 787
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon