Specjalista do spraw inwestycji - Halinów, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Urząd Miejski w Halinowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/968

Miejsce pracy: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1)Współpraca przy opracowywaniu rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych.
2)Przygotowywanie materiałów do projektu budżetu w zakresie inwestycji w tym określanie szacunkowych wartości robót.
3)Prowadzenie prac przygotowawczych w zakresie planowanych inwestycji w tym: zbieranie informacji technicznych dla danego zakresu.
4)Organizowanie spotkań z projektantami i ekspertami dla umożliwienia wyboru najwłaściwszego rozwiązania.
5)Przyjmowanie wniosków do budżetu mieszkańców, sołectw (fundusz sołecki) i kontrola ich poprawności,
6)Przygotowanie materiałów do planu budżetu,
7)Kontrola faktur i rachunków pod kątem zgodności z przeznaczeniem,
8)Monitoring terminowości realizacji zadań,
9)Przygotowanie materiałów do sporządzenia wniosku o dotację celową.
Udzielanie zamówień publicznych:
1)Przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia dla udzielenia zamówienia publicznego o wartości powyżej 130 tyś. złotych.
2)Przygotowywanie dokumentacji do ogłoszenia zamówienia publicznego, w tym:
- opracowanie i sprecyzowanie przedmiotu zamówienia
- uczestnictwo w komisjach przetargowych.
3)Przeprowadzanie procedury wyboru wykonawców na zamówienia o wartości przekraczającej 5 tys. złotych, a nie przekraczającej 130 tyś. złotych oraz przygotowywanie umów dla tych zamówień.
4)Przygotowywanie zleceń w zakresie inwestycji o wartości do 5 tys. złotych.
Prowadzenie inwestycji w zakresie budowy oświetlenia ulicznego i obiektów kubaturowych:
1)Określenie danych wyjściowych do projektowania i kosztorysowania.
2)Ocena projektów i weryfikacja kosztorysów oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów do uzyskania decyzji i pozwoleń na budowę.
3)Przekazywanie placu budowy dla wykonawców robót inwestycyjnych.
4)Koordynacja wykonawstwa robót budowlanych w zakresie ich zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym.
5)Zgłaszanie i zawiadamianie o rozpoczęciu i zakończeniu zadań inwestycyjnych właściwym organom.
6)Koordynacja prac inspektorów nadzoru w zakresie prowadzonych robót podczas realizacji zadań inwestycyjnych.
7)Uczestnictwo w odbiorach oddawanych do użytku obiektów budowlanych zrealizowanych w procesie inwestycyjnym.
Rozpatrywanie spraw związanych z inwestycjami:
1)Przyjmowanie wniosków dotyczących inwestycji od osób fizycznych, instytucji, radnych, i innych organizacji.
2)Przyjmowanie interesantów.
3)Przygotowywanie zarządzeń, umów i porozumień z mieszkańcami oraz jednostkami samorządu terytorialnego.
4)Przygotowywanie projektów uchwał.
Prowadzenie spraw związanych z rozliczeniem inwestycji:
1)Rozliczanie kosztu realizowanych zadań obejmujących:
- zadania inwestycyjne realizowane z własnych środków finansowych
- zadania inwestycyjne realizowane wspólnie z innymi podmiotami.
2)Sprawdzanie kosztorysów powykonawczych, akceptowanie faktur i rachunków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach:
poniedziałek 8-17, wt-czw 8-16, pt 8-15
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ogólny staż pracy 4 lata

NIP: 9521471770
REGON: 000541664
Adres: Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klaudia Zasuwa
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .