Nauczyciel przedszkola - Sulejów, łódzkie

Data dodania: 2022-08-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W PRZYGŁOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/22/1564

Miejsce pracy: SŁONECZNA 20/20, 97-330 Sulejów, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
1.Przestrzega czasu pracy ustalonego w organizacji pracy przedszkola na dany rok szkolny.
2.Przestrzega regulaminów obowiązujących w przedszkolu.
3.Przestrzega przepisy i zasady BHP i ppoż.
4.Dba o dobro placówki, chroni jego mienie oraz zachowuje w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę.
5.Przestrzega zasady współżycia społecznego.
6.Zapewnia pełne bezpieczeństwo dzieciom powierzonym jego opiece, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, powiadamia rodziców o każdym zdarzeniu mogącym mieć wpływ na zdrowie dziecka.
7.Usuwa wszelkie dostrzeżone nieprawidłowości mogące mieć wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, w razie niemożności ich samodzielnego usunięcia niezwłocznie informuje o tym dyrektora przedszkola.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.09.2022
Data zakończenia: 04.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 424 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • CERTYFIKAT UMIEJĘTONOŚCI KOMPUTEROWYCH
  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA
  • Obsługa komputera z elementami grafiki komputerowej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe,
warsztaty dla animatorów,
samoorganizacja pracy

NIP: 7711209927
REGON: 590778917
Adres: SŁONECZNA 20/20, 97-330 Sulejów, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daria Morawska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście