Operator ciągnika rolniczego - Łagiewniki, dolnośląskie

Data dodania: 2022-08-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: BIOZE Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0427

Miejsce pracy: Lipowa 7A, 58-210 Łagiewniki, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca ciągnikiem rolniczym wyposażonym w walec i pług przy formowaniu pryzmy z odpadu kukurydzy / silos/
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Data zakończenia: 31.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 35,67 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00- 19:00
Wynagrodzenie 35,67 zł brutto/godzinę
Zawód: kierowca ciągnika rolniczego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. T

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat.T, doświadczenie na stanowisku - mile widziane

NIP: 8952234407
REGON: 520109384
Adres: Lipowa 7A, 58-210 Łagiewniki, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jan Klonowski
Nr telefonu: 605699700
E-mail: janklonowski@instytut.biz
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon