Nauczyciel bibliotekarz - Międzychód, wielkopolskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
Pracodawca: Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/0367

Miejsce pracy: Św. Jana Pawła II 6a, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa biblioteki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.66
Liczba godzin pracy w miesiącu: 106.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel bibliotekarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 5951209239
REGON: 210967343
Krótki opis działalności gospodarczej: Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie powstał 1 września 2017 roku z połączenia dwóch szkół średnich: Zespołu Szkół Nr 1 (Ekonomik) oraz Zespołu Szkół Nr 3 (Rolnik)
SZKOŁA POLICEALNA NR 1 W MIĘDZYCHODZIE
REGON 639815351

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 W MIĘDZYCHODZIE
REGON 634387695

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W MIĘDZYCHODZIE
REGON 302210028

TECHNIKUM NR 1 W MIĘDZYCHODZIE
REGON 634378526
Adres www: www.zstmiedzychod.edupage.org
Adres: Św. Jana Pawła II 6a, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Skakun
Nr telefonu: 95 748 2420
E-mail: zs_technicznych_miedzychod@onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon