Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle - Wieliczki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Pracodawca: Grosser Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0664

Miejsce pracy: Norki 1, 19-404 Wieliczki, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace polegające na produkcji wyrobów z drewna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.08.2022
Data zakończenia: 18.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/godz.
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Znajomość języka obcego jest potrzebna dla sprawnej komunikacji z ekipą przy wykonywaniu obowiązków na miejscu pracy. Większa część obecnie zatrudnionych pracowników nie posługuje się językiem polskim na wystarczającym dla komunikacji poziomie, wiec znajomość ukraińskiego jest mile widziana.

NIP: 5833434044
REGON: 389542366
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Armii Krajowej 30, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Raszkowska
Nr telefonu: 875203078 w. 1
E-mail: a.raszkowska@pup.olecko.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Nataliia Kyryliuk
Nr telefonu: 573786521
E-mail: kyryliuk.nataliia0@gmail.com