Lektor języka niemieckiego - Gnojno, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
Pracodawca: CENTRUM EDUKACJI-SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH "ARKANA" Zbigniew Kokoszka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0532

Miejsce pracy: 28-114 Gnojno ., powiat: buski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży na terenie Gminy Gnojno. Średnio ok. 16 godzin tygodniowo ze stawką 55zł/h. system wynagradzania miesięczny. Pracodawca preferuje kontakt telefoniczny i mailowy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 30.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 55 do 3 520 PLN
Opis wynagrodzenia: Średnio ok. 16 godzin tygodniowo ze stawką 55zł/h. system wynagradzania miesięczny
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

NIP: 8651260491
REGON: 830635753
Adres: Okulickiego 16, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Kokoszka
Nr telefonu: 506138791
E-mail: bhzk@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail