Specjalista, starszy specjalista, główny specjalista - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/10034

Miejsce pracy: Annopol 6, 03-236 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) obsługa administracyjna projektów
2) współpraca z pracownikami Instytutu w zakresie przygotowywania wniosków na dofinansowanie projektów
3) prowadzenie bieżącej dokumentacji projektów
4) rozliczanie finansowe oraz opieka nad budżetami i harmonogramami projektów
5) analiza i kalkulacja kosztów projektów
6) współpraca z przedsiębiorcami, jednostkami naukowymi i innymi podmiotami w zakresie rozliczania projektów
7) inne zadania z zakresu działu (min. Sporządzanie i nadzorowanie umów o współpracy, konsorcjum, na realizację pracy i in.)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw obsługi projektów i programów (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, 1 rok doświadczenie zawodowego, znajomość rozliczania środków publicznych, w tym projektów finansowanych z funduszy strukturalnych i UE, kreatywność i samodzielność, umiejętność pracy zespołowej, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji, sporządzanie dokumentów) – warunek konieczny, dobra umiejętność obsługi MS Office.

NIP: 5250008577
REGON: 000042613
Adres: Annopol 6, 03-236 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Milena Szrajer
E-mail: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail