Asystent sędziego (k-111-18/2022) - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Numer oferty: StPr/22/10022

Miejsce pracy: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - czynności związane z wykonywaniem prac administracyjno-biurowych,
- wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego,
- księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych i innych,
- kompletowanie dowodów księgowych,
- naliczanie wynagrodzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 928 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent sędziego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent sędziego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Uprawnienia:
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zgodnie z art. 155 § 2 powołanej ustawy, asystentem sędziego może być osoba, która:
jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich,
jest nieskazitelnego charakteru,
ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce,
ukończyła 24 lata.

Obowiązki:
- czynności związane z wykonywaniem prac administracyjno-biurowych,
- naliczanie wynagrodzeń.

Dokumenty wymagane od kandydatów:
1. Wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego adresowany do Prezesa Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie, zawierający sygnaturę konkursu, adres miejsca zamieszkania i numer telefonu kontaktowego;
2. Własnoręcznie sporządzony Życiorys;
3. Informację o przebiegu kariery zawodowej (CV);
4. Urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych na kierunku prawo w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów;
5. Oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
6. Oświadczenie, że kandydat jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich;
7. Aktualna fotografia zgodna z obecnymi wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych.
8. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.
Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia oraz oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dyplomu ukończenia aplikacji ogólnej albo zaświadczenia o zdanym egzaminie sędziowskim, prokuratorskim, notarialnym, adwokackim lub radcowskim.
Każdy dokument musi być podpisany własnoręcznie.

Termin składania przez kandydatów wymaganej dokumentacji: do dnia 26.08.2022 r.
Wymagane dokumenty z podaną sygnaturą konkursu należy złożyć na Biurze Podawczym bądź przesłać za pośrednictwem operatora świadczącego usługi pocztowe (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Żoliborza w Warszawie
ul. Antoniego Kocjana 3 kod 01-473 Warszawa
budynek E pok. 1108 Oddział Kadr

NIP: 5222792872
REGON: 140356636
Adres: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 328 67 09
E-mail: kadry@srzoliborz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta