Pozostali ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2022-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0531

Miejsce pracy: Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie czynności związane z obsługą i nadzorem obrabiarek uniwersalnych, sterowanych numerycznie, półautomatycznych i automatycznych, specjalistycznych maszyn i urządzeń służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali w celu wykonania powierzonych zleceń, przygotowanie, obsługa i uzbrajanie wykrawarek i giętarek, samodzielny dobór odpowiednich materiałów i tworzyw, a także narzędzi wykorzystywanych w procesie obróbki, wykonywanie doraźnych prac serwisowych, regulowanie i programowanie urządzeń do obróbki metali i tworzyw sztucznych, realizowanie całokształtu procesów związanych z mechaniczną i ręczną obróbką metali i tworzyw sztucznych, czyszczenie maszyn, urządzeń i przyrządów oraz wykonywanie innych zleceń związanych z procesem produkcji.
Praca w godzinach pomiędzy 06:00 a 06:00 (do uzgodnienia), równiez możliwa w dni wolne.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Data zakończenia: 16.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 22,5 PLN
Zawód: pozostali ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umijętność czytania rysunków technicznych, obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych transportowych
Manualne (sprawność motoryczna rąk), koordynacja wzrokowo-ruchowa, umiejętność podejmowania decyzji w warunkach stresujących, koncentracja uwagi,
mile widziane doświadczenie zawodowe minimum 2 miesiące

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julia Orlik
Nr telefonu: 322232607
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie