Specjalista/-tka ds. personalnych - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: SEIFERT POLSKA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0530

Miejsce pracy: Kosztowska 21, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompleksowe prowadzenie administracji oraz dokumentacji kadrowej prcowników, administrowanie danych kadrowych w systemie enova365, ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników, obsługa programu RCP, przygotowanie danych do listy płac, bieżących analiz oraz raportów, administrowanie benefitami pracowniczymi, wsparcie w przygotowaniu oraz prowadzeniu procesów rekrutacji, bieżące rozwiązywanie problemów oraz wsparcie kadry kierowniczej w zakresie zagadnień kadrowych, bieżąca współpraca z biurem rachunkowym oraz agencjami pracy.Umowa o pracę min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Jedna zmiana praca w godzinach 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: system godzinowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: min średnie wykształcenie, wymagane min. 2 lata doświadczenia, znajomość kodeksu pracy, zasad naliczania wynagrodzeń i wiedza dot. ubezpieczeń społecznych, znajomość j. angielskiego/niemieckiego mile widziana

NIP: 6272356984
REGON: 276658560
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
Adres www: www.seifert-polska.pl
Adres: Kosztowska 21, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksander Rumelt
Nr telefonu: 32 731 70 04
E-mail: kariera@seifert-logistics.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail