Kosmetolog - kosmetyczka - Skórcz, pomorskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: RENT INWEST GALERIA BURSZTYNOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1178

Miejsce pracy: Pomorska 15, 83-220 Skórcz, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej: rąk, stóp, oczu, dekoltu, cery, i całego ciała. Usuwanie zbędnego owłosienia, wykonywanie masaży i zabiegów z użyciem aparatury, udzielanie porad kosmetycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 31.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik usług kosmetycznych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: wykształcenie min. średnie, osoba bezrobotna zarejestrowana w tut. Urzędzie powyżej 30 roku życia, doświadczenie zawodowe od 1 roku do 2 lat (kosmetyczka, manicure, pedicure)

NIP: 5922268340
REGON: 36624906100000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Morglin-Żuralska
Nr telefonu: 586903365
E-mail: beata.morglin@pupstarogard.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
Osoba do kontaktu pracodawcy: Dorota Lech
Nr telefonu: 537 268 230