Informatyk w biurze informatyki - Szczecinek, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Pracodawca: Urząd Miasta Szczecinek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/0995

Miejsce pracy: Plac Wolności 13, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Planowanie inwentaryzacji Urzędu.
2. Inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych usprawniających pracę Urzędu.
3. Zapewnienie ciągłości sprawnego funkcjonowania osprzetu informatycznego i systemów informatycznych.
4. Współadministrowanie infrastrukturą teleinformatyczną oraz systemi informatycznymi
5. Ewidencja i dbałość o zabezpieczenie ilościowe i jakościowe materiałów eksploatacyjnych
6. Dbałość o informatyczne zabezpieczenie baz danych Urzędu;1. Planowanie inwentaryzacji Urzędu.
4. Administrowanie infrastrukturą teleinformatyczną oraz systemami informatycznymi.
5. Zarządzanie uprawnieniami dostępu do systemów informatycznych oraz kontami poczty elektronicznej.
6. Administrowanie Biuletynem Informacji Publicznej.
7. Informatyczne zabezpieczenie baz danych Urzędu.
8. Instalacja, konfiguracja, aktualizacja, nadzór nad pracami serwisowymi oprogramowania i sprzetu komputerowego.
9. Gospodarowanie sprzętem oraz siecią komputerową i koordynacja zaspokajania potzrb Urzędu w tym zakresie.
10. Zarządzanie posiadanymi licencjami.
11. Opracowywanie projektów przepisów/ dokumentów wewnętrznych.
7. Instalacja,konfiguracja, aktyalizacja, nadzór nad pracami serwisowymi oprogramowania i sprzętukomputerowego;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: nabór do 18.08.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: nabór do 18.08.2022
Wykaz wymaganych dokumentów znajduje się na stronie BIP UM w Szczecinku pod adresem:

NIP: 6731776244
REGON: 000526890
Adres: Plac Wolności 13, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Gawrych
Nr telefonu: 94-371-41-26
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: nabór do 18.08.2022
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - nabór do 18.08.2022