Pracownik produkcyjny - operator maszyn - Czerwionka-Leszczyny, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/1815

Miejsce pracy: Armii Krajowej 5, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Praca na linii montażowej, ręczne prace montażowe z użyciem podstawowych narzędzi, poprawa geometrii rur giętych pod sprawdzian finalny, ręczne prace ślusarskie. Firma oferuje: pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premię uznaniową, możliwość przystąpienia do programu BENEFIT (karta multisport), pakiet medyczny, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania składać e-mailem: rekrutacja@hdt-pl.com
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: zależnie od doświadczenia + premia regulowana
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn i urządzeń do produkcji opakowań blaszanych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • zdolności manualne

NIP: 9372337893
REGON: 072715906
Krótki opis działalności gospodarczej: Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali
Adres www: http://dyntecspa.com
Adres: Armii Krajowej 5, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Kołtun
Nr telefonu: 530005015
E-mail: rekrutacja@hdt-pl.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: -, Godziny : -