Specjalista ds. serwisu pod ziemią - Katowice, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: FAMUR SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/22/2336

Miejsce pracy: Armii Krajowej 51, 40-698 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie pracy u klienta w podziemiach kopalń. Usuwanie awarii, montaż i uruchamianie urządzeń. Wstępna analiza przyczyn powstawania awarii realizowana w trakcie prowadzonych prac. Konserwacja urządzeń i instalacji aparatury elektrycznej pod ziemią, Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac. Transport na stanowisko pracy i po wykonanej pracy elementów, podzespołów i części oraz narzędzi. Wsparcie przy wykonywaniu prac montażowych na produkcji zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno - technologiczny.
- Miejsce pracy: ul. Armii Krajowej 51, 40-698 Katowice + teren województwa Śląskiego.
- Praca w systemie 4 brygadowym na 3 zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + soboty, niedziele i święta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4500 zł do 6000 zł/brutto + premia i uzgodnione dodatki - wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia. Praca na umowę o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: elektromonter maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe techniczne o kierunku elektryka, mechanika lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka, elektromontera, mechanika lub podobnym. Mile widziane uprawnienia SEP i elektryczne. Mile widziana umiejętność czytana schematów elektrycznych.

NIP: 6340126246
REGON: 270641528
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA MASZYN DLA GÓRNICTWA I DO WYDOBYWANIA ORAZ BUDOWNICTWA. PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH.
Adres www: www.famur.com.pl
Adres: 40-698 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Nikolina Ziober
Nr telefonu: 885-510-766
E-mail: NZiober@famur.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 885-510-766) w godzinach 7:30-15:30 lub e-mail: NZiober@famur.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny lub e-mail, Godziny : 7:30-15:30