Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Bielsko-Biała, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TIK-TAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/22/1660

Miejsce pracy: Komorowicka 206, 43-346 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z dziećmi.

Praca w Bielsku-Białej w nowo utworzonej grupie dzieci 3-letnich
Praca na pełny etat od pon. do pt. w godz. 06.45 - 16.45 wg ustalonego grafiku (35h/tydzień). Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu nauczyciela + dodatek stażowy + premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe (minimum licencjat) o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie nie jest wymagane.

NIP: 5471105480
REGON: 243089440
Krótki opis działalności gospodarczej: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE
Adres: Komorowicka 206, 43-346 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Mynarska-Siwiec
Nr telefonu: 515 513 785
E-mail: tiktakbielsko@przedszkoletik-tak.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail