Specjalista do spraw płac - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/22/2104

Miejsce pracy: Władysława Stanisława Reymonta 23, 71-276 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych w zakresie płac w szczególności:
- prowadzenie całokształtu czynności związanych z naliczaniem wynagrodzeń dla pracowników,
- kompletowanie wniosków dla pracowników szkoły przechodzących na rentę i emeryturę,
- naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i zlecenia, sporządzanie wypłat dodatkowych, w tym ekwiwalenty za niewykorzystany urlop wypoczynkowy, odprawy emerytalno-rentowe, dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe itp.,
- naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich i innych wynikających z obowiązujących przepisów,
- dokonywanie zgłoszeń i wyrejestrowania pracowników i ich członków rodzin do ZUS w programie Płatnik,
- sporządzanie miesięcznych raportów ZUS: DRA, RCA, RSA, RZA, RPA, rocznej deklaracji IWA w programie Płatnik,
- sporządzanie deklaracji PIT-11 dla pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami,
- sporządzanie zestawień i analiz dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia,
- wystawianie zaświadczeń o wysokość zarobków pracowników i innych dokumentów (w tym ERP-7 dla pracowników szkoły),
- przygotowanie wszelkich sprawozdań i dokumentów na potrzeby kontroli finansowej dotyczącej zatrudnienia i płac,
- sporządzanie sprawozdań, analiz i wykazów o stanie zatrudnienia i płac na potrzeby Dyrektora, GUS i innych instytucji,
- wprowadzanie danych do SIO dotyczących wynagrodzeń pracowników,
- zarządzanie i prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 30.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 913 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie ekonomiczne wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym i co najmniej - letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku, średnie ekonomiczne i co najmniej 3 - letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.

NIP: 8521098678
REGON: 000206799
Adres: Władysława Stanisława Reymonta 23, 71-276 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Czyż
Nr telefonu: 91 4874181
E-mail: sp3@miasto.szczecin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta