Pomoc kuchenna - Zielona Góra, lubuskie

Data dodania: 2022-08-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Zespół Edukacyjny nr 3
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1396

Miejsce pracy: Osiedle Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie posiłków, w tym: obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców, przygotowanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków. Mycie (wyparzanie) naczyń i sprzętu kuchennego; sprzątanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 361 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione do stażu pracy - minimalne 3738 zł, maksymalne 4361 zł brutto.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

NIP: 9730983652
REGON: 080461227
Adres: Osiedle Pomorskie 13, 65-548 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyła
Nr telefonu: 730971193
E-mail: sekretariat@ze3.zgora.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail