Opiekunka dziecięca - Pelplin, pomorskie

Data dodania: 2022-08-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pelplinie

Numer oferty: StPr/22/1463

Miejsce pracy: Plac Grunwaldzki 7/1, 83-130 Pelplin, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - opieka nad dziećmi przebywającymi w placówce.
- organizacja czasu wolnego, w tym zajęć dodatkowych rozwijających zainteresowania
- dbanie o zasoby placówki oraz przygotowywanie poczęstunku dla dzieci.
- organizacja pracy placówki.
- współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do placówki (w tym organizacja
zajęć).
- zaspokajanie potrzeb edukacyjnych, kulturalnych i rekreacyjnych uczestników
placówki.
- zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków uczestnictwa w organizowanych
zajęciach

Szczegółowe informacje:
Kontakt: telefon 58 536-12-47 (wew. 22)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka dziecięca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończyła szkołę przygotowującą do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki albo ukończyła studia pedagogiczne, zgodnie z ustawą z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ( Dz. U. 2022 poz 447), Szczegółowe informacje o ofercie znajdują siena stronie: http://mops.pelplin.pl/ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-opiekuna-dzieciecego-w-centrum-wsparcia-rodzin-w-pelplinie-z-dnia-8-sierpnia-2022-r/

NIP: 5931090404
REGON: 190311876
Adres: Plac Grunwaldzki 7/1, 83-130 Pelplin, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Milena Gregorkiewicz
Nr telefonu: 58 536 12 47
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: https://mopspelplin.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-asystent-rodziny.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: w pierwszej kolejności kontakt telefoniczny