Młodszy specjalista/specjalista ds. it - Komorniki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-08-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
Pracodawca: HEESUNG ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/22/0827

Miejsce pracy: 13-200 Komorniki, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozwiązywanie podstawowych usterek sieci lokalnej. Instalacja nowych urządzeń sieciowych. Rozwiązywanie usterek z zakresu CCTV. Instalacja nowych kamer. Wsparcie użytkowników. Instalacja aplikacji Update / Upgrade oprogramowania użytkowników końcowych. Przygotowywanie nowych stacji. Konfiguracja i instalacja stacji roboczych w obszarze produkcyjnym i biurowym. Rozwiązywanie problemów sprzętowych stacji roboczych. Ewidencja sprzętu IT. Wsparcie stanowisk produkcyjnych. Rozwiązywanie problemów dotyczących czytników kodów kreskowych. Prowadzenie dokumentacji technicznej i tworzenie raportów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw rozwoju systemów informatycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Bez doświadczenia komercyjnego zespół IT zapewni odpowiednie szkolenie. Wyksztalcenie wyższe lub w trakcie studiów (Mile widziane). Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 1m. Umiejętność analizy problemów. Wysoka kultura osobista.

Umiejętności które są mile widziane: Programowanie w dowolnym języku. Znajomość baz danych MS SQL, My SQL. Znajomość obsługi systemów ERP. Znajomość obsługi i konfiguracji Windows Server. Umiejętność konfiguracji urządzeń Cisco routery, swiche, ap.
Umiejętności które powinien posiadać Kandydat: Sieci: Podstawowa wiedza na temat LAN / WAN. Podstawowa wiedza na temat łączności kablowej i radiowej. Znajomość zagadnień z obsługi CCTV.
Software: Znajomość Windows 10 rozwiązywanie usterek systemu. instalacja oprogramowania. Znajomość oprogramowania Office 2013, 2016. Hardware: Rozwiązywanie usterek sprzętowych. Umiejętność wymiany podzespołów. Analizowanie wydajności stacji roboczych. Umiejętności w obszarze produkcyjnym. Znajomość obsługi i konfiguracji czytników kodów kreskowych oraz sensorów przemysłowych. Języki: angielski minimum B2.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Karta MultiSport plus. Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole. Możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów.

NIP: 8971709515
REGON: 020163548
Adres: LG Elektronics 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Domżalska
Nr telefonu: 506-027-703
E-mail: a.domzalska@hsnw.co.kr
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail